Chci pomoct

Chceš pomoct? Jsme rádi, ceníme a vážíme si toho. A jelikož checklistuj.cz je zamýšlený jako komunitní projekt, trochu na to i spoléháme.

Je několik možností, jak můžeš pomoct. Tu jsou některé z nich seřazeny od té nejmenší po tou největší.

  1. Sdílej nás. Jestli se ti checklistuj.cz líbí, budeme rádi, když dáš o nás vědět kamarádům, či kolegům. Také se můžeš přidat do Facebookové skupiny a sledovat nás a nové checklisty.
  2. Dej nám feedback. Co se ti páčí; co by si rád, abychom zlepšili. Možná nějaká téma nebo celý okruh témat, které ti na webu chybí? Jestli nám chceš dát feedback, prosím, vyplň krátký dotazník: https://www.survio.com/survey/d/H9Q6L6Y9W4H8D6H9S
  3. Přidej své checklisty. Tohle je pro nás základ a jestli chceš, taky ti tím umožníme se trochu zviditelnit a udělat si marketing. Prosím, podívej se na tuhle stránku.
  4. Staň se partnerem. Chceš výrazněji pomoct? Pokrýt checklistami a šablonami nějakou větší oblast? Zviditelnit projekt v médiích? Finančně podpořit projekt? Něco jiného? Napiš mi na [email protected] a zkusíme najít nějaké win-win řešení pro obě strany.
  5. Úzce s námi spolupracuj. Jestli ti je checklistuj.cz a jeho vize natolik sympatická, že bys chtěl pravidelně dát týdenně několik hodin, možná tu je možnost. Hodil by se někdo na vylepšení webu, na psaní článků, správu sociálních sítí a jiný marketing, či na korektury. Případně možná chceš pomoct nějakým jiným způsobem. Napiš mi na [email protected] a zkusíme najít nějaké win-win řešení pro obě strany.

Případně, pokud chceš pomoct nějak jinak, taky se můžeš ozvat na [email protected].

Děkujeme.